Categories:

Nuotraukų sprendimai renginiams ir asmeninėms šventėms

Šiais laikais fotobūdelė arba kitaip vadinama fotokabina skaitosi gana žinoma aktyvacija renginiuose bei asmeninėse šventėse. Tačiau, tai, kad šis įrenginys pirmą kartą atsirado net XX amžiuje JAV – yra mažai žinomas faktas. Tais laikais pagrindinis fotobūdelės tikslas buvo gauti nuotraukas čia ir dabar svarbiems dokumentams. Laikui bėgant viskas pasikeitė ir dabar ji yra naudojama įamžinti linksmas ir gražias akimirkas. Labai dažnai fotokabinas stato prekybos centruose, kavinėse, kinoteatruose ir pan. Tačiau ypatingai populiari paslauga tarp renginių organizatorių ir reklamos agentūrų – fotobūdelės nuoma

Tokia paslauga vis labiau ir labiau tampa populiari vestuvėse ir jubiliejuose. Dažnai šias būdeles išsinuomuoja įmonės ir organizacijos, kurios nori padaryti įmonės renginius dar įdomesniais ir nepamirštamais.

Kodėl gi šie įrenginiai tapo taip paklausūs ir populiarūs?

Tai galima paaiškinti labai paprastai. Svečiai ir lankytojai, matydami šį nuostabų aparatą supranta, kad be galo mėgsta fotografuotis, nes tai suteikia daug malonumo bei žmogus šiuo momentu atsipalaiduoja, suteikia tik malonias akimirkas ir emocijas. Prie to paties, pats procesas yra pakankamai greitas, todėl kiekviena akimirka yra svarbi. O ypač, kai renginio svečiams ši paslauga yra nemokama!

Dažniausiai fotobūdelės būna 2 kategorijų:

  1. Stacionari
    Montavimas gali būti atliktas bet kurioje patalpoje arba lauke, svarbiausiai, kad būtų numatytas didelis žmonių srautas. Šios fotokabinos dažniausiai yra labai sunkios, todėl jų vieta yra nuolatinė.
  2. Mobili
    Tai yra “migruojantys” fotografavimo aparatai, kuriuos galima greitai ir paprastai įrengti bet kur. Palyginus su stacionariomis, šis fotobūdelės tipas yra kompaktiškas ir nedaug sveriantis, todėl yra patogus transportavimui ir į kitus miestus.

Jeigu norite skriti dėmesio renginio svečiams – būtinai pasirūpinkite šia unikalia ir klasikine paslauga. Nepamirštamos akimirkos liks įamžintos ir išliks jūsų atmintyje ilgai.