Sufity napinane w Warszawie
Categories:

Sufity napinane w Warszawie

Hol wejściowy jest obliczem mieszkania, ponieważ każdy gość widzi najpierw ten konkretny pokój. Dlatego ważne jest, aby korytarz pozostawił dobre wrażenie. Szczególną uwagę należy zwrócić nie tylko na dekorację ścian, podłóg, ale także na sufit. Właściwie wybrane rozwiązania mogą wizualnie zwiększyć przestrzeń, nadając jej przytulny wygląd. Jedną z najpopularniejszych opcji dekoracji korytarza jest sufit napinany, którego opcje przedstawiono na poniższym zdjęciu.

Натяжной потолок в спальне: материалы и способы оформления на 50 фото

Konstrukcje sufitowe mogą być jedno- lub dwupoziomowe, ale różnorodność osiąga się głównie dzięki fakturze powierzchni. Tradycyjne tekstury to:

Matowy, imitujący wysokiej jakości tynk;
Lakier, wizualnie powiększająca się przestrzeń;
Satyna, sprawiająca wrażenie pomalowanej suchej zabudowy.
Ekskluzywne tekstury są wykonane w kolorze „marmurkowym”, drewnem, zamszem, skórą, aksamitem. Fani rozwiązań technologicznych mogą wybrać sufity Hi-Tech i metalowe do dekoracji wnętrz. Aby stworzyć ekskluzywny projekt pokoju, stosuje się opalowe sufity, które mają przezroczystą teksturę o wysokim współczynniku rozpraszania światła. Ta technologia pozwala na umieszczanie opraw wewnątrz konstrukcji sufitu. Szczególnie popularne są folie PCV z efektem gwiaździstego nieba, dzięki którym każde wnętrze będzie niepowtarzalne i romantyczne. Technologie artystyczne i drukowanie zdjęć pozwalają przełożyć każdy pomysł na projekt w rzeczywistość.

Rozwiązanie wąskiego korytarza
Większość mieszkań wybudowanych w czasach radzieckich ma bardzo wąski i mały korytarz. Tę sytuację można poprawić wizualnie za pomocą sufitu napinanego. Jasne błyszczące płótno, nie obciążone rysunkami ani półkami, pomoże wizualnie zwiększyć przestrzeń korytarza. Rozproszone oświetlenie punktowe w postaci lamp lub pasków LED, które będą rozmieszczone wokół obwodu sufitu, również pomoże w rozwiązaniu tego problemu. Nowoczesne plamy lub panele świetlne można umieścić na środku korytarza.

Lampy sufitowe będą wyjątkowo niezwykłe. W takim przypadku same lampy nie będą widoczne w Warszawie. Spojrzenie na sufit sprawia wrażenie pełnego blasku. Ale w tym przypadku nie możemy zapominać o bezpieczeństwie. Aby nie uszkodzić płótna z powodu działania wysokich temperatur, musisz wybrać te wpuszczone lampy, które się nie nagrzeją. Lepiej skierować lampy w dół, aby uniknąć nieprzyjemnych chwil.

Sufity napinane w Warszawie – są stosowane jako powłoki sufitowe w biurach i mieszkaniach, basenach i sklepach, hotelach i restauracjach. Różnorodność form, stylów, farb i metod wykonywania sufitów podwieszanych, które istnieją dzisiaj, jest co najmniej zaskakująca. Wiele osób uważa, że ​​w najbliższej przyszłości sufity napinane, jeśli nie całkowicie wypchnięte, prawie całkowicie wypierają inne rodzaje sufitów podwieszanych.

Вредно ли натяжные потолки - Дневник строителя Pilonstroy.ru